O firmie


10 000 m²

powierzchni magazynowej

24 h

na realizacje zamówień

14 lat

w branży e-commerce

4,5 mln

wysłanych paczek do klientów

O firmie

redan s.a.

Firma Redan powstała w 1995 r. w Łodzi. Od samego początku prowadzi działalność w ramach branży odzieżowej, którą teraz poszerzamy o nowych dostawców. Aktualnie obsługuje markę modową Top Secret. Na jej rzecz firma prowadzi operacje logistyczne (zakup towarów od dostawców, przechowywanie na magazynie, dokonywanie odprawy celnej, konfekcjonowanie przed wysyłką do sklepów lub klientów itd.) oraz sprzedaje produkty Top Secret do odbiorców zagranicznych.

Firma Redan od wielu lat wspiera Fundację „Happy Kids”, która prowadzi Rodzinne Domy Dziecka. Teraz dodatkowo obsługujemy Fundację poprzez magazynowanie towarów jak i całą logistykę.

Do naszych partnerów biznesowych możemy również zaliczyć platformę SHUMEE, która umożliwia nam sprzedaż na różnych marketplace’ach.

Świadczymy również usługi m.in. w zakresie IT, zarządzania finansami oraz HR.

Na bazie posiadanych kompetencji Redan dywersyfikuje działalność. Oferuje podmiotom zewnętrznym pełną obsługę w zakresie usług logistycznych, a docelowo także informatycznych.

Główne obszary kompetencji Redan

Logistyka

prowadzenie obsługi logistycznej w wielu wymiarach:

  • Fulfillment – przygotowanie i konfekcjonowanie towarów na magazynie wraz ze sprawną realizacją wysyłek, obsługa zwrotów i reklamacji oraz usługi dodatkowe VAS
  • Transport międzynarodowy – kompleksowa organizacja dostaw towarów od dostawców z Dalekiego Wschodu, Bliskiego Wschodu i Europy, w tym m.in. prowadzenie odpraw towarów i składu celnego.

It

świadczenie usług w zakresie:

  • Zarządzania infrastrukturą serwerową i rozległymi sieciami komputerowymi
  • Tworzenia aplikacji na potrzeby wewnętrzne
  • Tworzenie interface’ów do wymiany danych.

sprzedaż na rynkach zagranicznych

Działalność w dwóch obszarach:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, do których sprzedaż odbywa się w oparciu o kontraktacje
  • Prowadzenie sprzedaży w modelu hurtowym dla e-commerce.

Redan S.A. jest spółką publiczną. Od 2003 r. jako Spółka Akcyjna notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

zainteresowała cię oferta?

Działasz na rynku e-commerce lub chcesz do niego wejść i szukasz innowacji, która usprawni Twój biznes? Trafiłeś idealnie!

Realizujemy kompleksową obsługę logistyczną sklepów internetowych. Poza standardową opcją dostaw zamówień e-commerce na kolejny dzień roboczy w Polsce, oferujemy również:
przyjęcie towaru do magazynu, magazynowanie, kompletację, wysyłkę towarów, dostawę towarów do klienta, obsługę zwrotów i reklamacji, VAS: tj. metkowanie, kontrolę jakości, odświeżanie, przepakowywanie, sprzedaż opakowań, usługi transportowe. Możliwość sprzedaży na marketplace’ach.