Usługi Specjalne – VAS


Usługa


Usługi Specjalne – VAS

Współpraca z nami to nie tylko pakowanie i wysyłka towaru ale również szereg innych rozwiązań, które odciążą Twój biznes. W ramach usług dodatkowych przeprowadzimy szczegółową kontrolę jakości towaru. Dokonamy drobnych napraw krawieckich, wyprasujemy i odświeżymy artykuły odzieżowe, przepakujemy towary, założymy nowe etykiety. Dostosujemy się do potrzeb Twoich i Twojego klienta.

Jak działamy?


1

QC – quality control


W miarę zapotrzebowania jesteśmy gotowi poddać produkty specjalnej kontroli jakościowej według wytycznych klienta.

2

Pranie


Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przeznaczyć jego produkty do prania. Aby produkty odzyskały swoje walory.

3

Odświeżanie


Proces w którym wychodzimy naprzeciw tradycyjnemu prasowaniu, używając parownic (steamerów) do odświeżenia i nadawania miękkości oraz gładkości większości rodzajów materiału. Dodatkowym atutem tego procesu jest również usuwanie alergenów czy szkodliwych mikroorganizmów. Dzięki temu procesowi minimalizujemy ryzyko uszkodzeń nawet dla delikatnych tkanin.

4

Przepakowywanie i metkowanie produktów


Jest to proces poprzedzający udostępnienie produktów do oferty sprzedażowej. Możliwość tworzenia zestawów sprzedażowych, dostosowanych do potrzeb klienta.

REFERENCJE

Skontaktuj się z nami!

  Informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest Redan S.A. z siedzibą w Łodzi (94-250), ul. Żniwna 10/14. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to iod@redan.com.pl.

  Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

  Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu obsługi Państwa zgłoszeń lub zapytań. Odbiorcami danych mogą być podmioty wspomagające procesy biznesowe Administratora (hosting danych, wsparcie IT). Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Uprawnienia osoby, której dane dotyczą w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.

  Kontakt

  Rozwiń swój biznes z usługami Redan.

  Z nami możesz elastycznie dobrać zakres współpracy odpowiadający Twoim potrzebom.

  dane kontaktowe

  Redan S.A.

  ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź

  NIP: 725-10-17-332

  Sekretariat

  Dział sprzedaży usług logistycznych

  Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00